Görgényi Fruzsinát érdekli az ördögűzés

A Barátok közt egykori sztárja elárulta, hogyan lett egy pillanat alatt sokkal menőbb a kedvese szemében: beült vele egy horrorfilmre…

Fruzsi csakis a szerelme miatt mert beülni a Lee Cronin: A múmia vetítésére, és a film végén Peti szó szerint ezt mondta neki: „A menőségi faktorod ezzel tízzel megnövekedett. Büszke vagyok rád!” „Ő az, aki mindig rá tud venni arra, hogy megnézzek vele egy horrort. Közben persze végig rettegek, aztán három napig nem merek éjszaka egyedül elmenni a mosdóba. Szerintem ma is az lesz, hogy fel fogom ébreszteni, hátha ott lapul a sötétben egy múmia” – nevetett fel a Barátok közt egykori sztárja, akivel a Cinema City Arénában beszélgettünk. „Peti amúgy a vetítést követően kijelentette, hogy még annak is, aki az ilyen típusú mozikat szereti, nagyon »hard core« lehetett ez az alkotás. Képzelhetitek, hogy akkor nekem milyen volt… Amúgy azt nem tagadom, hogy igényesen megcsinálták, szépen van fényképezve, és a forgatókönyv is tetszik. Ez nem egy üres horror.”

Fruzsi azt is elárulta nekünk, hogy bár Egyiptomban már járt, a piramis belsejét nem nézte meg, de ami késik, nem múlik. „Engem érdekelnek a misztikus kultúrák, úgy egyáltalán a démonos, ördögűzős dolgok. Pont tegnap mentünk el Petivel Csanádi Viktor Holló hiedelemkutató előadására, ami arról szólt, hogy milyen is egy démonűzés tudományos megközelítésből. Én úgy látom, hogy a mai napig sokszor, az esetek nagy százalékában, ha valakire azt mondják, hogy megszállta valami, ott inkább valami pszichikai dolgot, mentális betegséget lehet feltételezni.”

Hirdetés

Shopping Cart
Scroll to Top